Uspešni na veleslalomu

V torek, 7. 2. 2017, je v Kranjski Gori potekalo regijsko tekmovanje v veleslalomu za osnovne šole. Našo šolo je zastopalo sedem tekmovalcev, kar štirje pa so stali na stopničkah, v področni razvrstitvi. V sklopu regijskega tekmovanja je namreč potekalo tudi področno tekmovanje.

Vid Rajh je med starejšimi dečki zasedel 1. mesto, Lev Strasberger med mlajšimi dečki tudi 1. mesto, v kategoriji kategoriziranih dečkov, pa je Jure Gruden zasedel 1. mesto, Žak Eržen pa 2. mesto. Tik za stopničkami je ostal Matija Vrhovnik, ki pa se je kljub temu uvrstil na državno tekmovanje, tako kot Vid Rajh.

Edina deklica naše šole je bila Neja Selak, ki je zelo suvereno odpeljala po progi in prvič tekmovala v veleslalomu.

Podrobno razvrstitev si lahko ogledate v zavihku rezultati.

Čestitke vsem tekmovalcem.

podr3 podr1 podr2

(Skupno 42 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz Novice

 
 

Deli